۱-با ارزش هایتان ارتباط برقرار کنید
این یک راز نهایی است. اگر کاری که انجام میدهید با ارزشهایتان مرتبط باشد، هرچقدر هم کوچک، میتوانید زندگیتان را تغییر دهید. یکی از ارزش های من یادگیری و پیشرفت است. من راههایی پیدا کردم که میتوانم مهارت هایم را در هر شرایطی ارتقاء دهم، مثلا من فقط وظیفه ام را انجام نمیدهم بلکه استاد خودم هستم یا اینکه کاری را انجام نمیدهم مگر اینکه چیزهای جدید یاد بگیرم. پس اولین گام پیدا کردن یک ارزش یا اصلا یک دلخوشی برای ادامه کار است و این کاملا بستگی به خود شما دارد. برای یک نفر ارزش ممکن است درآمدی که در پایان روز برای خانواده اش دارد باشد یا کمکی که به جامعه می کند یا … .

۲-احساسات را به یاد داشته باشید
احساسات خوب را فراموش نکنید مثلا دراز کشیدن روی چمن در یک روز آفتابی. وقتی شما احساس خوبی داشته باشید، انگیزه تان را سریعتر پیدا میکنید.

۳- به گذشته، حال و آینده تغییر یابید

گاهی اوقات لازم است در حال زندگی کنید گاهی اوقات گذشته تان و خاطرات لذت بخشی که داشتید به یاد آورید و گاهی اوقات هم آینده را برای خودتان تجسم کنید. اگر در حال حاضر از گذشته ی خود ناراحت هستید، لازم است در زمان حال و در لحظه زندگی کنید زیرا در بسیاری موارد همین خاطرات گذشته انگیزه را از شما می گیرند و گاهی فکر به آینده ای روشن، به شما انگیزه کافی می دهد.

ادامه مطلب

موثرترین روشهای افزایش تمرکز

افزایش انگیزه در کار

یک ,گاهی ,حال ,ارزش ,انگیزه ,انجام ,گاهی اوقات ,زندگی کنید ,است در ,لازم است ,و گاهی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی قائم سرویس تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک تعمیرسرا لوازم قنادی تهران|لوازم قنادی تهرانپارس|لوازم قنادی تهرانسر|لوازم قنادی تهران طرفداران بازی محبوب red dead redemption خواص زعفران χάος ارائه دهنده خدمات تبلیغاتی در ایران Chlick wpstuffs گرگان شهر زیبای من و تو